top of page
  • Writer's pictureLoore Aaslav-Kaasik

Mis ja miks on Meeleruum?

Meeleruum on justkui lava või paberileht või instrument, mis loob võimalikkuse kõigele. Siin saavad kokku mõte ja sõna, idee ja tegu, heli ja pilt, valgus ja vaikus.


Meeleruum on ruum, kus saab kohtuda teistega, ent kus soovi korral võib üksi ringi vaadata.


Meeleruum on platvorm, kus sümpoosioni kombel kõige olulisemaid teemasid arutada ja harutada.


Meeleruum on koht, kus tulevad kokku need, kel uudishimu ja soov teada saada ning need, kel oma kogemus ja teadmine ning soov jagada.


Meeleruum ei sea piiranguid, aga loob kokkuleppeid. Ei välista, vaid kaasab. Ei hinda, vaid vaatleb.


Meeleruum on loodud mitmete oluliste teemade kokkulangemiste tõttu. Esmalt ja ennekõike minu isiklikust sisemisest missioonist, et meie järgmine põlvkond oleks tervem.


Näen seda oma igapäevases professionaalses ja akadeemilises töös ning muidugi ka eraelus, kuidas nii paljudel on väljakutseks igapäevaeluga toimetulek. Olgu selleks siis isiklikud-professionaalsed vaimse tervise teemad või seotud pereliikmete, kooli- ja töökaaslastega. Kui meie endi meele ruum on ehk terviklikum ja tervem, siis teab meist igaüks kedagi, kes sellega kimpus on.


Meeleruum on loodud selleks, et tuua puudutavaid teemasid meie ette ning leida üles nende mitu otsa - ühelt poolt küsimus ja teiselt poolt lahendusteekond ning siis need kokku sõlmida.


Olen vaimse tervise teemadega oma akadeemilisest huvist tegelenud juba pisut üle kümnendi. Selle aja jooksul olen jõudnud koguda, praktiseerida ja sünteesida mitmeid teadmisi ja kogemusi. Tunnen hetkiti ka teatud vastutust, et mitte kõike seda ainult enda teada hoida. Ja see vastutus on miski, mille tõttu see Meeleruumi platvorm pea kaks aastat hiljem esimesest ideevälgatusest on tänaseks Sinu ees end avamas. See kõik on alles alguses. Oled oodatud minuga seda teekonda alustama ja avastama.


〰️ Loore Aaslav-Kaasik / Meeleruumi asutaja ja kaaslooja

64 views

Recent Posts

See All
bottom of page